„Hagyományos régiók, régiók hagyománya”
XII. Vass Lajos Népzenei Verseny


KÖZÉPDÖNTŐK

IdőpontHelyszín
2018. március 24.Tiszapéterfalva(Kárpátalja)
2018. április 28.SümegKisfaludy Sándor Művelődési Központ, Széchenyi út 9 – 11.
A Sümegi Középdöntőn elért eredmények
2018. május 12.DunapatajKodály Zoltán Művelődési Ház, Vasút u. 2.
A Dunapataji Középdöntőn elért eredmények
2018. május 26. MezőkövesdKözösségi Ház, Szent László tér 24.
A Mezőkövesdi Középdöntőn elért eredmények
2018. június 9.BerettyóújfaluNadányi Zoltán Művelődési Központ, Bajcsy-Zsilinszky u. 27.
A Berrettyóujfalui Középdöntőn elért eredmények
2018. június 23.BudaörsJókai Mór Művelődési Központ, Szabadság u. 26.
A Budaörsi Középdöntőn elért eredmények

A részletes ismertető letöltése. Letöltés PDF formátumban
Visszaigazoló lap:  letöltés Letöltés DOC formátumban     letöltés Letöltés DOC formátumban
Jelenléti ív:  letöltés Letöltés DOC formátumban     letöltés Letöltés DOC formátumban


XII. Vass Lajos Népzenei Verseny - Középdöntő résztvevői Megtekintés, letöltés PDF formátumban.


A SÜMEGI ORSZÁGOS KÖZÉPDÖNTŐ PROGRAMJA

2018. április 28.   9 óra

Megnyitó

Megnyitót mond: Végh László, Sümeg város polgármestere

9 óra 10 perc

Bemutató I. rész

  1.  Sümegcsehi Népdalkör 
  2.  Horváth BenceSzombathely
  3.  Csobánc NépdalkörTapolca
  4.  Dézsi RékaZalabér
  5.  Kék Balaton NépdalkörBalatonfüred
  6.  Kumanovich KataHorvátzsidány
  7.  Répcementi FérfiakBük
  8.  László Lili MolliBük
  9.  Szivárvány NépdalkörZalaegerszeg
10.  Szabó-legényekSzombathely
11.  Kumanovich KristófHorvátzsidány
12.  Csatári Pávakör 
13.  Nyúli Falukórus 
14.  Soós KincsőZalaegerszeg
15.  Csicsergő EgyüttesGencsapáti

 

Szünet

11 óra

Bemutató II. rész

  1.  Búzavirág és Őszi Napfény NépdalkörBerhida
  2.  Pengetős CiterazenekarSzabadbattyán
  3.  Spissich MártonNyúl
  4.  Sárközi MátéZalaegerszeg
  5.  Tavaszi Szél CiterazenekarTáplánszentkereszt
  6.  Boróka EgyüttesGencsapáti
  7.  Bokréta Éneklő CsoportZalaegerszeg
  8.  Várkonyi GabriellaBük
  9.  Muraszombati Baráti Kör NépdalköreSzlovénia
10.  Vojnics GyörgynéBázakerettye
11.  Galagonya CiteraegyüttesEnying
12.  Póczik AntóniaNyúl
13.  Vilonyai Népdalkör 
14.  Kumanovich testvérekHorvátzsidány

12 óra 30 perc – 15 óra

Ebédszünet

15 óra

Bemutató III. rész

  1.  Élő Ősz Nyugdíjas Klub és Ködmön CiterazenekarSeregélyes
  2.  Spissich BlankaNyúl
  3.  Vajda József NépdalkörGellénháza
  4.  Nyúli Kurjongatók 
  5.  László Lili Molli - Várkonyi GabriellaBük
  6.  Felsőrajki Szent Anna Kórus 
  7.  Ábrahám RitaNyúl
  8.  Margaréta AsszonykórusZomba
  9.  Tar Csilla EszterBalmazújváros
10.  Rozmaring NépdalkörZalaapáti
11.  Kovács FanniDecs
12.  Lakhegyi Daloskör 
13.  Nagy BenedekBudapest
14.  József Attila Művelődési Egyesület NépdalköreKapca (Szlovénia)
15.  Völcseji Népdalkör 
16.  Szigetköz PávakörÁsványráró
17.  „Harangvirág” NépdalkörRadamos (Szlovénia)
18.  Kenderkóc Zenei CsoportAba
19.  Csesztregi Népdalkör 

18 óra

Eredményhirdetés

Oldal elejére

A SÜMEGI ORSZÁGOS KÖZÉPDÖNTŐN ELÉRT EREDMÉNYEK

Vass Lajos KIEMELT ARANY fokozatot elért versenyzők, akik továbbjutottak a Kárpát-medencei Döntőbe:

Ábrahám RitaNyúl
Bokréta Éneklő CsoportZalaegerszeg
Búzavirág és Őszi Napfény NépdalkörBerhida
Csatári Pávakör 
Csesztregi Népdalkör 
Csicsergő EgyüttesGencsapáti
Élő Ősz Nyugdíjas Klub és Ködmön CiterazenekarSeregélyes
Horváth BenceSzombathely
Kenderkóc Zenei CsoportAba
Kumánovich testvérekHorvátzsidány
Nyúli Falukórus 
Pengetős CiterazenekarSzabadbattyán
Póczik AntóniaNyúl
Szabó-legényekSzombathely
Szigetköz PávakörÁsványráró
Tar Csilla EszterBalmazújváros
Tavaszi Szél CiterazenekarTáplánszentkereszt
Vajda József NépdalkörGellénháza
Völcseji Népdalkör 

Vass Lajos ARANY fokozatot elért versenyzők:

Boróka EgyüttesGencsapáti
Csobánc NépdalkörTapolca
Dézsi RékaZalabér
Felsőrajki Szent Anna Kórus 
Galagonya CiteraegyüttesEnying
„Harangvirág” NépdalkörRadamos (Szlovénia)
József Attila Művelődési Egyesület NépdalköreKapca (Szlovénia)
Kék Balaton NépdalkörBalatonfüred
Kovács FanniDecs
Kumánovich KataHorvátzsidány
Kumánovich KristófHorvátzsidány
Lakhegyi Daloskör 
László Lili Molli - Várkonyi GabriellaBük
László Lili MolliBük
Margaréta AsszonykórusZomba
Muraszombati Baráti Kör NépdalköreSzlovénia
Nyúli Kurjongatók 
Répcementi FérfiakBük
Rozmaring NépdalkörZalaapáti
Sárközi MátéZalaegerszeg
Soós KincsőZalaegerszeg
Spissich BlankaNyúl
Spissich MártonNyúl
Sümegcsehi Népdalkör 
Szivárvány NépdalkörZalaegerszeg
Várkonyi GabriellaBük
Vilonyai Népdalkör 
Vojnics GyörgynéBázakerettye
Oldal elejére

A DUNAPATAJI ORSZÁGOS KÖZÉPDÖNTŐ PROGRAMJA

2018. május 12.   10 óra

Megnyitó

 

Bemutató

  1.  Kétyi Székely Népdalkör 
  2.  Straub AlizMohács
  3.  Kisdorogi Székely Népdalkör 
  4.  Klenk RékaPaks
  5.  Hajdu JózsefnéKéty
  6.  Szivárvány NépdalkörBalatonkenese
  7.  Heim DóraMohács
  8.  Vadhajtás CiterazenekarKecskemét-Katonatelep
  9.  Zsíros TímeaBudapest
10.  Baka DalkörNagylók
11.  Varga AnnamáriaSopron
12.  Érdi Bukovinai Székely Népdalkör 
13.  Horváth VivienMohács
14.  Herédi Népdalkör 
15.  Vástyán KadosaPécs
16.  Schneider Lajos NépdalkörMohács
17.  Garmvölgyi AnettSzeged
18.  Nagylóki Népdalkör 
19.  Kovács Boróka NoémiBudapest
20.  Szászcsávási Férfikar 

12 óra 30 perc – 15 óra

Ebédszünet

15 óra

Eredményhirdetés,
szakmai értékelés

Oldal elejére

A DUNAPATAJI ORSZÁGOS KÖZÉPDÖNTŐN ELÉRT EREDMÉNYEK

Vass Lajos KIEMELT ARANY fokozatot elért versenyzők, akik továbbjutottak a Kárpát-medencei Döntőbe:

Baka DalkörNagylók
Érdi Bukovinai Székely Népdalkör 
Kétyi Székely Népdalkör 
Kisdorogi Székely Népdalkör 
Klenk RékaPaks
Nagylóki Népdalkör 
Schneider Lajos NépdalkörMohács
Szászcsávási Férfikar 
Szivárvány NépdalkörBalatonkenese
Vadhajtás CiterazenekarKecskemét-Katonatelep
Varga AnnamáriaSopron
Vástyán KadosaPécs
Zsíros TímeaBudapest

Vass Lajos ARANY fokozatot elért versenyzők:

Garamvölgyi AnettSzeged
Hajdu JózsefnéKéty
Heim DóraMohács
Herédi Népdalkör 
Horváth VivienMohács
Kovács Boróka NoémiBudapest
Straub AlizMohács
Oldal elejére

A MEZŐKÖVESDI ORSZÁGOS KÖZÉPDÖNTŐ PROGRAMJA

2018. május 26.   10 óra

Megnyitó

10 óra 5 perc

Bemutató I. rész

  1.  Csányi hagyományőrző Népdalkör 
  2.  Magyarné Szűcs ErikaSzolnok
  3.  Bükkábrányi Népdalkör 
  4.  Szirmabesenyői Népdalkör 
  5.  Bauer KrisztinaSzolnok
  6.  Corvin CiterazenekarKecskemét
  7.  Nagy IstvánAbaújszántó
  8.  Cserfa NépdalkörGörbeháza
  9.  Máté MiklósBudapest
10.  Mátyás Király CiterazenekarKecskemét
11.  Wéber DorinaBudapest
12.  Novaji Asszonykórus 
13.  Gyetkó RékaBudapest
14.  Szolnoki Népdalkör 

12 óra – 14 óra

Ebédszünet

14 óra

Bemutató II. rész

  1.  Kis Rózsafa CiteraegyüttesMáriapócs
  2.  Kisszállási Népdalkör 
  3.  Aranytulipán EgyüttesNyíregyháza
  4.  Cibri ÉnekegyüttesGödöllő
  5.  Perle ÉnekegyüttesSzolnok
  6.  Gincsai Andrea PannaNyíregyháza
  7.  Búzavirág AsszonykórusGelénes
  8.  Gaál BlankaNyíregyháza
  9.  Székelykevei CiterásokSzerbia
10.  Czuczor RamónaNagycserkesz
11.  Cipóriska ÉnekegyüttesGödöllő
12.  Szarvas LénaHajdúszoboszló
13.  Mandulafa ÉnekegyüttesNyíregyháza

16 óra

A Vass Lajos Népzenei Szövetség
éves közgyűlése

17 óra

Eredményhirdetés

Oldal elejére

A MEZŐKÖVESDI ORSZÁGOS KÖZÉPDÖNTŐN ELÉRT EREDMÉNYEK

Vass Lajos KIEMELT ARANY fokozatot elért versenyzők, akik továbbjutottak a Kárpát-medencei Döntőbe:

Bükkábrányi Népdalkör 
Cibri ÉnekegyüttesGödöllő (gyermek-ifj.)
Cipóriska ÉnekegyüttesGödöllő (gyermek-ifj.)
Corvin CiterazenekarKecskemét (gyermek-ifj.)
Czuczor RamónaNagycserkesz (gyermek-ifj.)
Csányi Hagyományőrző Népdalkör 
Gaál BlankaNyíregyháza (gyermek-ifj.)
Kis Rózsafa CiteraegyüttesMáriapócs (gyermek-ifj.)
Mandulafa ÉnekegyüttesNyíregyháza (gyermek-ifj.)
Máté MiklósBudapest
Novaji Asszonykórus 
Székelykevei CiterásokSzerbia (gyermek-ifj.)
Szirmabesenyői Népdalkör 
Szolnoki Népdalkör 

Vass Lajos ARANY fokozatot elért versenyzők:

Aranytulipán EgyüttesNyíregyháza (gyermek-ifj.)
Búzavirág AsszonykórusGelénes
Cserfa NépdalkörGörbeháza
Gincsai Andrea PannaNyíregyháza (gyermek-ifj.)
Gyetkó RékaBudapest (gyermek-ifj.)
Mátyás Király CiterazenekarKecskemét (gyermek-ifj.)
Nagy IstvánAbaújszántó
Perle ÉnekegyüttesSzolnok
Szarvas LénaHajdúszoboszló (gyermek-ifj.)
Wéber DorinaBudapest (gyermek-ifj.)
Oldal elejére

A BERETTYÓÚJFALUI ORSZÁGOS KÖZÉPDÖNTŐ PROGRAMJA

2018. június 9.   10 óra

Megnyitó

 

Bemutató I. rész

  1.  Kis Bajnóca NépdalkörBerettyóújfalu
  2.  Csicsergő ÉnekegyüttesDerecske
  3.  Magyari PéterBerettyóújfalu
  4.  Bazsarózsa NépdalkörMikepércs
  5.  Turzó BoglárkaBerettyóújfalu
  6.  Süveg CiterakörDebrecen
  7.  Nagy Bajnóca NépdalkörBerettyóújfalu
  8.  Antal EszterGégény
  9.  Hajdúhadházi Népdalkör 
10.  Révész Eszter SáraZáhony
11.  Csapókerti PávakörDebrecen
12.  Óbis KingaMérk
13.  Vámospércsi Népdalkör 
14.  Aprófalva Hagyományőrző NépdalkörNagyhalász-Homoktanya
15.  Nyíracsádi Népdalkör 
16.  Balázs AmarillaBerettyóújfalu
17.  Piros Mályva NépdalkörFülöp
18.  Tóth GergőDebrecen
19.  Nagycserkeszi Asszonykórus 
20.  Dancs Lajos NépdalkörMátészalka

12 óra 30 perc – 15 óra

Ebédszünet

 

Bemutató II. rész

  1.  Gyöngyvirág NépdalkörSzentmária (Szlovákia)
  2.  Nagy BenedekBudapest
  3.  NyitnikékÚjfehértó
  4.  Ujhelyi ZsófiaBodrogkeresztúr
  5.  Hrabovszki BendeKétsoprony
  6.  Tuzséri Igricek 
  7.  Simon ÉvaTúrkeve
  8.  PacsirtaÚjfehértó
  9.  Kordován Bernadett EszterZala
10.  Veréce Éneklő CsoportBalmazújváros
11.  Sass ÉvaTápiószele
12.  GyöngyvirágÚjfehértó
13.  Budai ImreMikepércs
14.  Garabonciás CiteraegyüttesTuzsér
15.  Bárdos István - Bárdos IstvánnéFöldeák
16.  Figemadár CiterazenekarTarpa
17.  Prekopcsák JankaÚjfehértó
18.  Komorói Asszonykórus 
19.  Romhányi IstvánPüspökladány
20.  Tiszalöki Népzenei Együttes 

18 óra

Eredményhirdetés

Oldal elejére

A BERETTYÓÚJFALUI ORSZÁGOS KÖZÉPDÖNTŐN ELÉRT EREDMÉNYEK

Vass Lajos KIEMELT ARANY fokozatot elért versenyzők, akik továbbjutottak a Kárpát-medencei Döntőbe:

Balázs AmarillaBerettyóújfalu
Csapókerti PávakörDebrecen
Csicsergő ÉnekegyüttesDerecske
Figemadár CiterazenekarTarpa
Gyöngyvirág NépdalkörSzentmária (Szlovákia)
GyöngyvirágÚjfehértó
Hrabovszki BendeKétsoprony
Kordován Bernadett EszterZala
Nagy Bajnóca NépdalkörBerettyóújfalu
Nagy BenedekBudapest
Nagycserkeszi Asszonykórus 
Nyíracsádi Népdalkör 
Piros Mályva NépdalkörFülöp
Révész Eszter SáraZáhony
Romhányi IstvánPüspökladány
Sass ÉvaTápiószele
Tiszalöki Népzenei Együttes 
Vámospércsi Népdalkör 

Vass Lajos ARANY fokozatot elért versenyzők:

Antal EszterGégény
Aprófalva Hagyományőrző NépdalkörNagyhalász-Homoktanya
Bárdos István - Bárdos IstvánnéFöldeák
Bazsarózsa NépdalkörMikepércs
Budai ImreMikepércs
Dancs Lajos NépdalkörMátészalka
Garabonciás CiteraegyüttesTuzsér
Hajdúhadházi Népdalkör 
Kis Bajnóca NépdalkörBerettyóújfalu
Komorói Asszonykórus 
Magyari PéterBerettyóújfalu
NyitnikékÚjfehértó
Óbis Kinga AnasztáziaMérk
PacsirtaÚjfehértó
Prekopcsák JankaÚjfehértó
Simon ÉvaTúrkeve
Süveg CiterakörDebrecen
Tóth GergőDebrecen
Turzó BoglárkaBerettyóújfalu
Tuzséri Igricek 
Ujhelyi ZsófiaBodrogkeresztúr
Veréce Éneklő CsoportBalmazújváros
Oldal elejére

A BUDAÖRSI ORSZÁGOS KÖZÉPDÖNTŐ PROGRAMJA

2018. június 23.   10 óra

Megnyitó

 

Bemutató

  1.  Nefelejcs NépdalkörBudapest, Újpest
  2.  Kiss LászlóBudapest
  3.  Báló Lipót Kulturális Egyesület és Cinkotai Hagyományőrző Népdalkör 
  4.  Volter DomokosBag
  5.  Oroszlányi Bányász Népdalkör 
  6.  Makkai LászlóBudapest
  7.  Dobos Anita - Dobos ZsófiaBudapest
  8.  Napvirág DalkörAba
  9.  Kiss LászlóEsztergom
10.  Bazsalicska CiteracsoportDabas
11.  Balogh PéternéRáckeresztúr
12.  Vassurányi Dalkör 
13.  Fehér ViktóriaTápiószentmárton
14.  Jó Barátok Nyugdíjas Egyesület DalköreCsór
15.  Krajcsó BenceVésztő
16.  Nefelejcs Nyugdíjas Klub NépdalköreZalaegerszeg
17.  Szép LídiaOroszlány
18.  Jászberényi Hagyományőrző Együttes Népdalköre 
19.  Szabó RóbertIgar-Vámszőlőhegy
20.  Balla Péter NépdalkörVecsés
21.  Bauer KrisztinaSzolnok
22.  Labdarózsa NépdalkörVecsés

12 óra 30 perc – 14 óra 30 perc

Ebédszünet

14 óra 30 perc

Eredményhirdetés,
szakmai értékelés

Oldal elejére

A BUDAÖRSI ORSZÁGOS KÖZÉPDÖNTŐN ELÉRT EREDMÉNYEK

Vass Lajos KIEMELT ARANY fokozatot elért versenyzők, akik továbbjutottak a Kárpát-medencei Döntőbe:

Balla Péter NépdalkörVecsés
Bauer KrisztinaSzolnok
Bazsalicska CiteracsoportDabas
Kiss LászlóBudapest
Labdarózsa NépdalkörVecsés
Napvirág DalkörAba
Nefelejcs NépdalkörBudapest, Újpest
Nefelejcs Nyugdíjas Klub NépdalköreZalaegerszeg
Volter DomokosBag

Vass Lajos ARANY fokozatot elért versenyzők:

Báló Lipót Kulturális Egyesület és Cinkotai Hagyományőrző Népdalkör 
Balogh PéternéRáckeresztúr
Dobos Anita - Dobos ZsófiaBudapest
Fehér ViktóriaTápiószentmárton
Jászberényi Hagyományőrző Együttes Népdalköre 
Jó Barátok Nyugdíjas Egyesület DalköreCsór
Kiss LászlóEsztergom
Krajcsó BenceVésztő
Makkai LászlóBudapest
Oroszlányi Bányász Népdalkör 
Szabó RóbertIgar-Vámszőlőhegy
Szép LídiaOroszlány
Vassurányi Dalkör 
Oldal elejére

Kezdőoldal  »  Középdöntők 2018